Ranking opracowywany przez redakcję Słowa Podlasia jest cenną wskazówką dla osób, które wahają się nad wyborem szkoły, w której przejdą kurs na prawo jazdy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Kulgawczuk został laureatem po raz trzeci z rzędu pod względem zdawalności egzaminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy kat.B w 2016 roku spośród szkół nauki jazdy w Białej Podlaskiej, które przeszkoliły ponad 100 osób.

 

Ucz się z naprawdę najlepszymi!

 

Tak o nas piszą: „Na szczycie już trzeci rok”

Jeśli chodzi o lidera w kategorii B, mamy tu do czynienia ze szkołą, która pozycję tę utrzymuje już trzeci rok z rzędu! Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy od kiedy opracowujemy nasz ranking. Mowa o Ośrodku Szkolenia Kierowców Wiesława Kulgawczuka z Białej Podlaskiej z siedzibą przy Placu Rubina 1-2”…

O tak wysokiej lokacie przesądził wynik na poziomie „62,7% - zdawalność z części praktycznej (78,1% – teoria), jest na dodatek znacznie wyższy niż w ubiegłym roku ( 57,1% praktyka i 58,7% teoria).”

 

 

Dziękujemy wszystkim naszym kursantom.

Wasz sukces jest naszym sukcesem!

 

Źródło: Słowo Podlasia 12 nr 27 * 4-10 lipca 2017. RAPORT Słowa Podlasia „Najlepsze szkoły jazdy” autorstwa Pani Justyny Dragan

 

 „W kat.B po raz drugi z rzędu nie miał sobie równych OSK Wiesława Kulgawczuka"

 I MIEJSCE w 2015r.

 

Przygotowywany co roku przez redakcję Słowa Podlasia ranking stanowi dla wielu przyszłych kierowców cenną wskazówkę, które szkoły nauki jazdy najlepiej w tej chwili przygotowują swoich kursantów do zdania egzaminów teoretycznego i praktycznego.

"Od kiedy opracowujemy ten ranking, po raz pierwszy zdarzyło się, żeby zwycięska w jednym roku szkoła, obroniła pierwsze miejsce rok później. Tą szkołą jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesława Kulgawczuka”…

 

Kulgawczuk

Lider niezmienny

 …– „ Po części jest to spowodowane dobrym wynikiem w ubiegłorocznym rankingu, bo wielu przyszłych kierowców zwraca uwagę, na którym miejscu znalazła się szkoła, którą chcą wybrać. Poza tym osoby zdające przekazują sobie informację, czy warto się do danej szkoły zapisać. Cieszę się, że wciąż chętnie stawiają na mnie – mówi Kulgawczuk, który mimo dwukrotnie większej liczby kursantów utrzymał ponad 57-procentową zdawalność”. 

 

„W czym tkwi tajemnica sukcesu? Właściciel szkoły, który jest instruktorem, posiada także uprawnienia egzaminatora na kategorię A i B. Dlatego dobrze wie, jak ucznia przygotować, by z pozytywnym wynikiem zdał egzamin, a potem sprawnie poruszał się na drogach. – Ważne jest indywidualne podejście do każdego kursanta – wyjaśnia. Jazdy uczy od 2008 r. Na początku pracował w jednej z bialskich szkół jazdy, później rozpoczął własną działalność, która z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych na kurs”…

Ranking zdawalności 2015r

Dziękujemy wszystkim kursantom, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu Życzymy szerokości i zapraszamy przyszłych kursantów do szkolenia się w szkole nauki jazdy „OSK Kulgawczuk”

Źródło: http://www.slowopodlasia.pl/1713/oto-najlepsze-szkoly-nauki-jazdy

Jak co roku gazety Słowo Podlasia, biala24.pl, Dziennik Wschodni, E-Wspólnota, publikują ranking zdawalności kursantów w egzaminie teoretycznym i praktycznym.

„OSK KULGAWCZUK” zajął I miejsce
i może pochwalić się najwyższą zdawalnością

egzaminów teoretycznych  (63,11%) i praktycznych (57,55%) w 2014r.
na prawo jazdy kat. B  wśród szkół nauki jazdy w Białej Podlaskiej.

Dziękujemy kursantom, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu, pozdrawiamy i życzymy niezapomnianych chwil za kierownicą własnego auta.

  

 

Źródło: Słowo Podlasia nr 20/23 * 19-25 maja 2015r.

Źródło: http://mail.kronikatygodnia.pl/58-moto/aktualnosci/2258-sprawdz-z-kim-najlepiej-zdasz-prawo-jazdy.html

Źródło: http://biala24.pl/?id=Informacje&x=20712

Źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/biala/n,999994805,biala-podlaska-szkoly-nauki-jazdy-wedlug-rankingu-zdawalnosci.html  

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Kulgawczuk jest ośrodkiem założonym przez doświadczonego instruktora nauki jazdy posiadającego uprawnienia egzaminatora na prawo jazdy. W latach 2008-2012 udało mi się wyszkolić wielu zadowolonych kursantów. Zdawalność kursantów potwierdzona przez Ośrodek Egzaminowania: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej wynosi w 2011r. -56,5%, w 2012r.- 48,4%, w 2013r. - 55,26%.

Najwyższa zdawalność 57,15% (praktyka) 58,66% (teoria) na prawo jazdy kat. B w 2015r. wśród szkół NAUKI JAZDY w Białej Podlaskiej.

Najwyższa zdawalność 57,55% (praktyka) 63,11% (teoria) na prawo jazdy kat. B w 2014r. wśród szkół NAUKI JAZDY w Białej Podlaskiej.

Dziękuję za zaufanie i zapraszam przyszłych kierowców do szkolenia w moim ośrodku.