Ranking zdawalności 2016r

Ranking opracowywany przez redakcję Słowa Podlasia jest cenną wskazówką dla osób, które wahają się nad wyborem szkoły, w której przejdą kurs na prawo jazdy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław Kulgawczuk został laureatem po raz trzeci z rzędu pod względem zdawalności egzaminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy kat.B w 2016 roku spośród szkół nauki jazdy w Białej Podlaskiej, które przeszkoliły ponad 100 osób.

 

Ucz się z naprawdę najlepszymi!

 

Tak o nas piszą: „Na szczycie już trzeci rok”

Jeśli chodzi o lidera w kategorii B, mamy tu do czynienia ze szkołą, która pozycję tę utrzymuje już trzeci rok z rzędu! Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy od kiedy opracowujemy nasz ranking. Mowa o Ośrodku Szkolenia Kierowców Wiesława Kulgawczuka z Białej Podlaskiej z siedzibą przy Placu Rubina 1-2”…

O tak wysokiej lokacie przesądził wynik na poziomie „62,7% - zdawalność z części praktycznej (78,1% – teoria), jest na dodatek znacznie wyższy niż w ubiegłym roku ( 57,1% praktyka i 58,7% teoria).”

 

 

Dziękujemy wszystkim naszym kursantom.

Wasz sukces jest naszym sukcesem!

 

Źródło: Słowo Podlasia 12 nr 27 * 4-10 lipca 2017. RAPORT Słowa Podlasia „Najlepsze szkoły jazdy” autorstwa Pani Justyny Dragan