Ranking zdawalności 2015r

 „W kat.B po raz drugi z rzędu nie miał sobie równych OSK Wiesława Kulgawczuka"

 I MIEJSCE w 2015r.

 

Przygotowywany co roku przez redakcję Słowa Podlasia ranking stanowi dla wielu przyszłych kierowców cenną wskazówkę, które szkoły nauki jazdy najlepiej w tej chwili przygotowują swoich kursantów do zdania egzaminów teoretycznego i praktycznego.

"Od kiedy opracowujemy ten ranking, po raz pierwszy zdarzyło się, żeby zwycięska w jednym roku szkoła, obroniła pierwsze miejsce rok później. Tą szkołą jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesława Kulgawczuka”…

 

Kulgawczuk

Lider niezmienny

 …– „ Po części jest to spowodowane dobrym wynikiem w ubiegłorocznym rankingu, bo wielu przyszłych kierowców zwraca uwagę, na którym miejscu znalazła się szkoła, którą chcą wybrać. Poza tym osoby zdające przekazują sobie informację, czy warto się do danej szkoły zapisać. Cieszę się, że wciąż chętnie stawiają na mnie – mówi Kulgawczuk, który mimo dwukrotnie większej liczby kursantów utrzymał ponad 57-procentową zdawalność”. 

 

„W czym tkwi tajemnica sukcesu? Właściciel szkoły, który jest instruktorem, posiada także uprawnienia egzaminatora na kategorię A i B. Dlatego dobrze wie, jak ucznia przygotować, by z pozytywnym wynikiem zdał egzamin, a potem sprawnie poruszał się na drogach. – Ważne jest indywidualne podejście do każdego kursanta – wyjaśnia. Jazdy uczy od 2008 r. Na początku pracował w jednej z bialskich szkół jazdy, później rozpoczął własną działalność, która z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych na kurs”…

Ranking zdawalności 2015r

Dziękujemy wszystkim kursantom, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu Życzymy szerokości i zapraszamy przyszłych kursantów do szkolenia się w szkole nauki jazdy „OSK Kulgawczuk”

Źródło: http://www.slowopodlasia.pl/1713/oto-najlepsze-szkoly-nauki-jazdy